Home

Co nabízím

Produkce a komunikace jógových a vzdělávacích seminářů, akcí a pobytů – jóga, ájurvéda, osobnostní rozvoj, pohyb, zdraví, krása a mnohé další. Jednorázová nebo dlouhodobá spolupráce pro lektory, učitele nebo subjekty věnující se těmto oblastem.

Pojištění cestovní kanceláře Ommm s.r.o.

Ommm s.r.o. je držitelem koncesované živnosti na provoz cestovní kanceláře a organizování zájezdů podle Zákona o cestovním ruchu č. 159/1999 Sb., ve znění pozdějších předpisů a má uzavřené zákonem dané pojištění proti úpadku CK.

Ommmně

Jmenuji se Ivana a život je mi inspirací. Je rozmanitý a pestrý. Plný všeho. Všeho omamně krásného i neblaze zarmucujícího. Život je dokonalý ve své celistvosti a na každém z nás je, co si z něho vybereme a co dokážeme žít.

Po vysokoškolském studiu humanitních věd a antropologie Předního východu, kdy ve víru bujarých večírků, extatických výšin i brutálních kolapsů, dalekých i blízkých cest, prvních vydělaných peněz i prohýřených stipendií jsem pochopila, že můj život mi přinese mnohé, ale rozhodně ne nudu. Po dokončení vysoké školy jsem nastoupila pracovní dráhu marketingu. Vyzkoušela jsem si formální prostředí bankovního sektoru i neformální prostředí fashion designu, stranu reklamní agentury i stranu korporátní. V rámci produkce, marketingové komunikace, p.r. a event managementu jsem prošla dlouholetou zkušeností jak se silnými značkami, mezinárodními korporacemi a leadry na trhu, tak i s malými začínajícími klienty a nezávislými projekty. Děkuji všem za to, že mě nasměrovali tam, kudy kráčím nyní.

Osudovým se v mém životě stalo setkaní se dvěma neobyčejnými ženami – Lucií Königovou & Lenkou Nezvalovou, které mě hlouběji seznámily s jógovou praxí, a já se s nimi naučila stát stejně jistě na nohou jako na hlavě. Naučila jsem se věci přijímat i pouštět, vidět svět z různých perspektiv, nechat se inspirovat a experimentovat, objevit svět v jeho neuvěřitelné velikosti i v jeho všední každodennosti. Objevila jsem místo, prostor a oblast, kde chci stát, kam chci dávat své nadšení, energii i zkušenosti. Obdivuji všechny lidi kolem, kteří se nebojí dělat to, co je baví a s vervou, přesvědčením a často i s dost značným úsilím vytrvávají v tom, co jim dává smysl. I já chci nadále podporovat, přispívat a být součástí všech smysluplných projektů, kterým budu věřit a které budou naplňovat mě i lidi kolem radostí, úsměvem i hlubší podstatou.

Ivana

Životopis ke stažení

Lektoři

 • Ivka dokáže všechno :) Má skvělé organizační schopnosti a smysl pro humor, snadno se s ní pracuje, je rychlá, flexibilní a efektivní. Výborně komunikuje, dokáže předvídat a snadno se adaptuje. Je samostatná, dokáže plánovat a posouvat projekty kupředu a hledat stále nové dimenze spolupráce. Ivka se stará o všechny naše akce, projekty a komunikaci už řadu let a cítíme, že díky ní jdou věci snadněji, rychleji a efektivněji. Je radost s ní spolupracovat.

  Lenka Nezvalová & Lucie Königová, Jóga

 • Pred začiatkom spolupráce s Ivkou som poriadal niekoľko pobytov s jógou a vždy to pre mňa znamenalo stres a mnoho práce, ktorá mi uberala energiu na samotné vedie jógových lekcií. Preto som moc rád, že všetky organizačné veci berie na seba Ivka a ja sa môžem sústrediť na to, čo je pre mňa najdôležitejšie. Ivka je svedomitá, príjemná a pohotová a keď poviem, že je s ňou radosť spolupracovať, nebudem ani trochu klamať.

  Josef Rabara, Jóga

 • S Ivkou spolupracuji na kurzech vaření a seminářích. Perfektní organizace, komunikace, jasnost a rychlost. Ivka je vtipná a hlavně neustále radostná. Díky spolupráci s Ivkou jsem trochu zhýčkaná a pak mě překvapuje, že to tak není automaticky všude :)

  Marta Tovtová, Terapie jídlem

 • S Ivou jsem spolupracovala při organizaci charitativního gala večera For India with Love a mám z této spolupráce jen výborné pocity. Ivka je velmi efektivní, pozitivní, produktivní a spolehlivá. Má přístup „nic není problém“ a pokud stíháte její rychlou mluvu, tak budete spoluprací určitě nadšeni :)

  Jana Štumpová Konicarová, Homeopatie

 • Inovativní spolehlivá organizace s přidanou hodnotou …

  Martina Zisková, Ájurvéda

Kontakty

Ivana Hrbáčková

email: ivana@ommm.cz

telefon: +420 775 296 555

Ráda se s Vámi setkám i osobně. Přijměte prosím pozvání na dobrou kávu nebo čaj.